Порізка скла

Не cтримуй себе – твори.
Будь твердим – обирай класику.

 
Вироби із застосуванням скла в широкому асортименті потрібні в усіх галузях народного господарства і в побуті, і всі вони відрізняються широким спектром конфігурацій і типорозмірів.

У зв’язку з цим великого значення набуває операція порізки скла і супутні їй операції обробки крайків, свердління отворів, шліфування, полірування, глибокої і піскоструминної обробки .

Звертаючись до нас, Ви можете замовити вищевикладені операції, на сучасному, якісному обладнанні висококваліфікованим персоналом. Для цього в нашому арсеналі є є спеціальні столи з підйомними стільницями і рівною поверхнею, покриття якісним сукном з повітряною подушкою. Столи оснащені поздовжніми і поперечними планками розлому скла. Для якісної і фігурного різання на нашому підприємстві застосовується різноманітний ріжучий інструмент для будь-яких товщин, такі як алмазний або роликовий склорізи, склоріз-циркуль, швидкоріз, масляний склоріз для великої товщини скла.

В процес монтажу та наладки знаходяться піскоструминне та гидроабразівная ріжучі установки, виконані за останнім словом техніки. Установка скла також проводиться високотехнологічним, лазерним методом.

Кваліфіковані майстри нашої компанії готові виконати замовлення будь-якої складності з належною якістю .