Скло - це прозорий будівельний матеріал, який застосовується для герметичного закриття світлового прорізу (вікон, вітрин, балконів та ін.).

Найбільш поширений різновид - віконне скло, яке використовується вже кілька століть. Компанія «Скло -Маркет» пропонує оптовим і дрібногуртовим фірмам (приватним підприємцям) купити шибку за максимально вигідними цінами. Співпраця з найстаршими у своїй галузі українськими підприємствами дозволяє гарантувати покупцям відмінну якість і абсолютну відповідність матеріалу існуючим ГОСТам та іншим нормативним документам України, що регулює виробництво даного будматеріалу.

Особливості


Виготовляється віконне прозоре скло по ГОСТу 111-2001. Товщина матеріалу варіюється від 1,7 до 6 мм. Для скління вітрин і інших споруд, що мають велику площу світлових прорізів, для надійного протистояння вітровим навантаженням застосовується більш товсте скло (6-10 мм). У компанії «Скло-Маркет» можна придбати будь-яке скло, ціна на яке залежить від розміру листа і його товщини.

Оптичні властивості матеріалу


Якісне віконне скло повинне бути прозорим і безбарвним. Не допускається ніяких сторонніх вкраплень, райдужних плям, ділянок з матовою поверхнею і інших дефектів. Єдине можливе відхилення - невеликий блакитний або зеленуватий відтінок, який не повинен знижувати покладеного коефіцієнта світлопропускання. Чим краще відполіроване скло, тим краще воно пропускає сонячне світло. Максимальне значення коефіцієнта пропускання скла складає 92%

Крім прозорості віконне скло характеризується світлопоглинанням, властивостями заломлення і відбиття світла.

Світлопоглинання - зниження інтенсивності оптичного випромінювання при проходженні через скло. В результаті цього світло переходить в інші види енергії, наприклад, в теплову. Значення світлопоглинання віконного скла знаходиться на рівні близько 88%.