Візерункове скло відноситься до класу декоративних стекол. Воно має опуклий рельєфний візерунок з одного боку, і гладку поверхню з іншого . Часто його називають орнаментним або фігурним. Причина, по якій матеріал настільки популярний серед споживачів - це його, безсумнівно, приємна вартість. Придбати візерункове скло можна вигідно і доступно, а візерункове скло оптом - це ще більш економічне рішення.

Випускається даний матеріал в самому широкому розмаїтті стилістичних і колірних рішень. Сучасні дизайнери враховують всі потреби і бажання клієнтів, даючи їм можливість підібрати до душі кольорову гамму, будь-які відтінки, і найрізноманітніші види рельєфу. Ви можете вибрати варіант серед наявних, або ж виготовити продукцію на замовлення, щоб вона вражала своєю оригінальністю і відображала ваш внутрішній світ.

Одна явна перевага візерункового скла - це його маленька товщина, зазвичай близько 4-6 мм, і його легка вага. Все це робить процес перенесення і установки матеріалу максимально простим, швидким і комфортним. Однак, незважаючи на зовнішню тонкість, матеріал насправді дуже міцний і надійний, та й догляд за ним дуже простий.

Візерункове стекло найчастіше застосовується для оригінальних міжкімнатних дверей і перегородок. І не дарма, адже візерункове скло для дверей виглядає дійсно стильно і унікально.

Також використовуватися воно може для виготовлення скляних підлог, вітражів і навіть меблів або обробки офісних приміщень. Широкий асортимент продукції дає кожному клієнту можливість підібрати те, що подобається саме йому. Різноманітність візерунків просто вражає.
Звертайтеся до нас , ми завжди радо допоможемо Вам!