Дзеркала автомобільні
Перші дзеркала стали встановлювати на автомобілі лише з середини 20-го століття, і обумовлено це було тим, що рік за роком збільшувалася інтенсивність руху на дорогах, що вимагає кругового огляду ситуації і швидкого ухвалення рішення з боку водія. Спочатку, автодзеркала встановлювалися на крило автомобіля і відрізнялися простотою конструкції і установки.
Запропоновані нами варіанти дзеркал для авто, є совремнный агрегатом, що складається з корпусу з елементами кріплення, відбиваючого елементу і механізму регулювання. Додатково дзеркала можуть бути оснащені повторителями покажчиків повороту, облаштуванням обігріву, механізмом, що складає, термодатчиком.

Серед новинок, вказаних в каталогах компанії, представлені дзеркала з системою моніторингу "мертвих зон", працюючі за принципом парктроника, такі дзеркала, відбиваючий елемент яких, захищений покриттям антивідблиску, що захищає водія від засліплення сонцем або світлом фар інших учасників руху.

Відбивач автомобільних дзеркал, у відмінності від звичайних, має шар відображення на зовнішній стороні, що істотно покращує якість огляду і конструктивно буває плоским, опуклим і асферичним. Салонне дзеркало заднього виду може бути складеним для додаткового контролю задніх сидінь салону.

Бічні, зовнішні дзеркала, по нормах безпеки, не повинні виступати за габарити автомобіля більш ніж на двадцять сантиметрів і повинні мати спеціальну кривизну, яка візуально віддаляє предмети, при цьому збільшує кут огляду. Відбиваючі елементи бічних дзеркал, виконуються в лівобічному і правосторонньому виконаннях, Ви їх зможете правильно підібрати при професійній допомозі наших консультантів.

Останніми роками встановлюється тенденція до уніфікації виробництва автомобільних дзеркал, з тією метою, щоб ці деталі кузова були універсальними для усіх марок авто, в незалежності від того, на якому підприємстві був випущений автомобіль.

По конструкції і установці, автодзеркала підрозділяють на:

- Бічні зовнішні
- Салонні заднього виду

Обидві ці категорії можуть бути виконані як в цілісному так і в складеному варіанті.