За допомогою плоттера з плівки вирізається малюнок і потім наноситься на склоабо дзеркало . Цей спосіб надання склу необхідного кольору, та ще й з малюнком досить простий і дешевий.

Декоративні плівки призначені для нанесення на скло і надання йому високих естетичних переваг. Найширша гамма декоративних плівок дозволяє перетворити скло в недорогий і доступний матеріал, який застосовується в меблевому і рекламному виробництвах, в новаторських ідеях дизайнерів, архітектурному оздобленні будівель і споруд.

Декоративні плівки, як правило, застосовуються при оформленні внутрішнього оздоблення офісів, торгових і розважальних комплексів, салонів краси, ресторанів, приватних квартир і т.д .

Вони служать для створення необхідного стилю приміщення, затишку, скорочення або усунення відблисків. Скло з декоративною плівкою, утворюють декоративне скло, яке широко застосовується в меблевому виробництві: у виготовленні скляних дверей шаф-купе, меблевих фасадів, міжкімнатних дверей, вікон, підвісних стель, внутрішніх перегородок. Таким чином, маючи в наявності декоративні плівки і творчий підхід, можна реалізувати неповторні дизайнерські ідеї.