Скіналі

Все більше і більше набуває популярності відносно новий елемент кухонного декору - скіналі, що представляють фотографічні панелі зі скла, розташовані в робочій зоні між підлоговими і навісними шафами. За своїм призначенням, скіналі виконують захисну і декоративну функції, тому, їх ще називають кухонними фартухами.

У нашому магазині представлені десятки готових скіналі різноманітного характеру, їх також можна виконати за індивідуальним замовленням прогресивним способом - ультрафіолетової печаткою на склі будь-якої фотографії або зображення.

Для виробництва «кухонних фартухів» застосовується високоякісне обладнання, що дає гарантії якості нанесеного зображення протягом 36 місяців.

Вам необхідно знати ряд переваг скіналі в порівнянні з керамічною плиткою:

  • Ударостійкість, скіналі виконуються із загартованого скла товщиною від 6 (шести) сантиметрів;
  • Зображення наноситися фарбою, яка не стирається і навіть не тьмяніє з часом;
  • Жаростійкість;
  • Виріб проводиться за індивідуальними розмірами і обраної Вами фотографією;
  • Легкість монтажу;
  • Дозволяє приховати дефекти і нерівності стіни;

Панель кріпитися після установки меблів і повністю вписується в заповнюване собою простір.

За бажанням, Ви можете встановити скіналі або на клейовий основі, або на декоративних гвинтах, поставити гидрофобную (грязе - водовідштовхувальну) захист. Консультанти компанії підберуть і встановлять LED-підсвічування зовнішнього або торцевого виконання.
Останньою новинкою, пропонованої нами, є скіналі з триплексу, в яких зображення знаходиться між захисними шарами скла.

скинали

 

каталогпринт176 каталогпринт175 каталогпринт174 каталогпринт173 каталогпринт172 каталогпринт171 каталогпринт170 каталогпринт169