Полки зі скла

Неможливо уявити побут сучасної людини, або ж торговий зал магазину без скляних полиць різноманітного призначення, які задають тон всьому приміщенню. Величезна кількість варіацій їх використання, впровадження в інтер'єр — сьогодні вже стало справою повсякденною і звичною для будь-якого ока.

Вибрати і купити скляні полки на будь-який смак, Ви зможете в нашому магазині:

  • Полки для кухонь і ванних кімнат;

  • Полки для TV- AV- IT-техніки;

  • Товстостінні полки для предметів побуту і інтер'єру;

  • Полки для квітів і книг;

  • Вітринні полки;

  • Скляні стелажі;

Застосування в інтер'єрі житлових і офісних приміщень полиць зі скла істотно підвищить функціональність простору, додаючи підлогового простору, створюють враження простору і легкості. Будучи, самі по собі, майже не видимими, скляні полки концентрують увагу на розташованих на них предметах, візуально розгружаючих приміщення.

Ми пропонуємо Вам полки, виготовлені з міцного розжареного, або багатошарового скла, різноманітних форм і розмірів (прямокутні, кутові, фігурні, каскадні і т. д.). Для виготовлення застосовуються практично всі існуючі види скла - прозоре, матове, декоративне в формі скіналі і ще багато різноманітних пропозицій. А також для Вас доступні новинки - полки з гнутого скла і пересувні скляні стелажі.

Дизайнери підберуть необхідний, саме для Ваc, зразок з представленого асортименту стеклополок, або допоможуть створити індивідуальне замовлення, вислухавши всі Ваші побажання і вимоги, комбінуючи їх в гармонії з наявними меблями і оформленням заданого простору.

Фахівці нашої компанії виготовлять і встановлять необхідну підсвічування на виріб, в тому числі торцеву, з ефектом мерехтіння і будь-яку іншу, адже досконалості немає меж - замовляйте і насолоджуйтеся.