Знаходьте те, що шукаєте. Вдосконалюй свій інтер`эр стилыстичними дзеркалами!

Дзеркала

Мабуть, дзеркало було найдавнішою функціональною прикрасою житла людини. Зберігши і розширивши своє призначення до наших днів. Відображаючи Вас і навколишній світ, дзеркала повинні доповнювати і підкреслювати Вашу індивідуальність, стиль і спосіб життя.

За своїм призначенням і конструктивним виконанням, дзеркала умовно поділяють на такі категорії: офісні, побутові, настінні, підлогові, вбудовані, для ванних і туалетних кімнат . У нашому інтернет-магазині представлений весь цей спектр широко представлений в оптовій і роздрібній мережі.

Консультанти допоможуть Вам підібрати і придбати необхідне, серед розмаїття форм і розмірів, безлічі варіантів виконання рам або відсутності оних, запропонувати дизайнерське рішення по установці і вибору дзеркал, під уже існуючу в інтер'єрі меблі Запропонують різні варіанти декорування дзеркал освітлювальними приладами і кучерявими рослинами або підкажуть як за допомогою дзеркал імітувати додаткове вікно в приміщенні. Якісна кріпильну фурнітуру і професіоналізм наших співробітників забезпечать надійність кріплення і легкість перевстановлення.

Окремо представлені комбінації вітражів і дзеркал з піскоструминним декором, товстостінні дзеркала в масивних рамах для великих просторів. Всі пропозиції для Вас доповнюються гарантією якості і екологічної чистоти.

У нашому торгово-виставковому залі, всі групи дзеркал представлені в загальноприйнятою, європейською стилізації:

  • «ШАЛЕ» - простота і велич, вишуканість і благородство в інтер'єрі;
  • «ПРОВАНС» - строгість і простота натуральних матеріалів;
  • «ЛОФТ» - затишок і сучасна класика.

Сьогодні вже не уявити жоден інтер'єр без дзеркал. Це практичність, краса і стиль в одному "флаконі". Ви будете в захваті від свого рішення і переконаєтися, що незамінні речі, все-таки існують - це Ваш затишок і насолода прекрасним.