Побутові дзеркала

Поза сумнівом, кожна людина, потребував необхідності скористатися дзеркалом. Мільйони жінок, щодня, багаторазово користуються своїми косметичними люстерками. А чоловіки не представляють можливим процес водіння автомобіля, не прибігаючи до допомоги дзеркал. Це вже давно стало частиною нашого життя. Виходячи з цього, постало питання про їх якість і про різноманітність використання дзеркал.

Наша компанія пропонує Вам все найкраще зі світу дзеркал.

Побутові дзеркала можна, умовно, розподілити на декілька розділів:

Косметичні
Кишенькові
Сумочні

Настінні

Для ванн і санвузлів
Для холів і передпокоїв

Настільні

Кишенькові дзеркала, як правило виконані у вигляді прямокутного записника. Сумочні бувають різної форми в одно-, або двосторонньому виконанні, зазвичай в оправі з ручкою.

Настільне дзеркало в сучасному виконанні - це двостороннє дзеркало, одна з яких зі збільшувальним ефектом і закріплено в поворотній підставці з металу.

Найширший вибір серед настінних дзеркал, ми пропонуємо в різному оформленні - рамкове або безрамне, з прямим або фігурним фацетированием, з функціональними полицями або додатковим декором.

Побутові дзеркала виготовляються із звичайного скла, завтовшки від 4 до 8 мм., шляхом металевого, одностороннього напилення, частіше алюмінієм, рідше сріблом, титаном або хромом.

Запропоновані на Ваш вибір дзеркала сертифіковані і повністю отвечат функціональним, ергономічним і естетичним вимогам, а саме високою якістю скла і покриття, обробкою кромок, зручною формою і розмірами, композиційною цілісністю, різноманітністю оправ і декоративних елементів. На додаток, Ви зможете, так само підібрати якісну кріпильну фурнітуру.