Фацетные вітражі, є виробом, отриманим шляхом наклейки на лист скла або дзеркала, особливих, опуклих елементів, - фацетов (англ. - грань) у вигляді обрамлення або візерунка. Наші фахівці створять за запропонованим Вами розміром основи і вибраним в каталозі набором фацетов, високоякісний вітраж, який надасть вишуканості і урочистості інтер'єру, завдяки неповторній грі світла в об'ємах фацету.

У наших каталогах представлена широка гамма розмірів і форм кутових і рядних, фацетных елементів завтовшки від 5 до 8 мм. Вищезгадані деталі, в обов'язковому порядку мають заздалегідь підготовлену, фацетированую (зняту під кутом) кромку завтовшки 1,5 мм., що дозволяє легко і надійно з'єднати їх зі свинцевою, вітражною стрічкою. У своїй роботі, майстри застосовують сучасний, спеціальний клей з подальшим зміцненням склеюваного зливка ультрафіолетовим випромінюванням.

Така технологія виготовлення надає вітражам ряд безперечних переваг при побутовому і естетичному застосуванні, знижуючи ризик утворення тріщин, підвищуючи стійкість до натиску і удару. Фацетные вітражі стойки до підвищених температур, прямого попадання сонячних променів і дії вологого середовища.

Новинкою останніх років стали фацетные вітражі з акрилового, полімерного матеріалу, що створює ефект гравіювання складного орнаменту. Він досягається нанесенням в матрицю рідкого акрилу, який при застиганні утворює складний, об'ємний малюнок.

Сучасні фацетные вітражі знайшли застосування в меблевому виробництві, виготовленні вікон і дверей, обрамленні дзеркал.

Ми, із задоволенням, запропонуємо нашим клієнтам широкий ряд типоразмерных вітражів з вибраними Вами фацетами за найдоступнішими цінами.

Вітражі фацетні
Вітражі фацетні