Комбінований вітраж - це вироби, що поєднують в собі відразу кілька прийомів і технік виготовлення вітражів.

Комбінований вітраж виготовляють із застосуванням змішаних технік спеціально, оскільки тільки такий вид вітража дозволяє вирішити складні образні завдання, досягти найскладніших оптичних ефектів і домогтися багатства фактур.

Поєднання декількох технік виготовлення вітража в одному виробі дозволяє домогтися унікальних художніх результатів, які неможливо повторити в рамках використання якоїсь однієї технології виготовлення вітража. Наприклад, використання аплікативного техніки в поєднанні з фацетною технологією дозволяє домогтися деталізації малюнка, кришталевого ефекту полірованих граней скла, яким славиться фацетний вітраж.

Використання фацетованого скла в поєднанні зі свинцевою стрічкою і кольоровими покриттями дає прекрасні світлові об'ємні ефекти.

Фацетовані скляні елементи пропонуються в широкій гамі різних розмірів і форм, а також в наборах з кількох елементів.

Виготовлення комбінованих вітражів - це дуже складний процес, оскільки необхідно долати складнощі при поєднанні різних за властивостями матеріалів в єдиному творі. Але одночасно з цим, це і найцікавіший вид вітража, робота над яким дозволяє проявити вміння і талант майстра. В результаті виходить ексклюзивний комбінований вітраж.