Кристали Swarovski користуються популярністю у дизайнерів таких відомих будинків мод як "Ів Сен-Лоран", "Вів'єн Вествуд", "Шанель" і багатьох інших.

Історія винаходу кристалів

Батьком каменів, назва яких пестить слух всіх цінителів прекрасного, є Даніель Сваровскі. У 1891 році Даніель винайшов спосіб обробки кришталю, завдяки якому стрази чудесним чином оживали в руках майстра, знаходячи діамантове ограновування. Вироби Сваровські вже тоді мали колосальний успіх у Парижі, Відні, Нью-Йорку та Санкт-Петербурзі.

Продовжуючи традиції Даніеля Сваровські, компанія Swarovski створює все нові розробки, розширюючи можливості застосування кристалів. Секрети створення кристалів Сваровські

Справа ще й у тому, що основа кристалів Swarovski – це оптичний кришталь, який містить велику кількість окису свинцю. Саме це і забезпечує найбільший показник заломлення променів світла. А для того щоб домогтися райдужного блиску в світінні кристалів, на них наносять спеціальні покриття, що підсилюють гру світла.

Вітраж з кристалами Сваровські

Кристали Сваровскі кріпляться на будь-які поверхні, вони використовуються в оформленні тканин, аксесуарів, біжутерії, предметів інтер'єру і т.д. Одне з модних нововведень – інкрустація кристалами Сваровські вітражів. Абсолютно звичайні на перший погляд предмети інтер'єру, оформлені вітражами з камінням Сваровскі, перетворюються на витвір мистецтва.

Для інкрустації вітражів використовуються кристали Swarovski різних видів. Наприклад, swarovski spectra. Блискотіння і чистота кожної грані цих кристалів досягається завдяки унікальному методу шліфування. Кришталь spectra має бездоганне машинне огранювання, за рахунок чого дарує вітражам неповторні світлові ефекти. Промені, потрапляючи на грані кристала, заломлюються, надаючи навколишнього інтер'єру неповторний шарм.