Ми пропонуємо вітражі зі скла та дзеркал за унікальною англійською технологією CRI. Технологія, розроблена англійською компанією «Creative Resins International» (CRI), являє собою вдосконалену техніку вітражного розпису. Ескіз майбутнього вітражу художник створює на комп'ютері, а в якості фарб застосовуються акрилові полімери, що тверднуть за рахунок хімічної реакції.

Контур вітража наноситься на скло спеціальним обладнанням, а потім ділянки між контурами вже вручну заповнюються кольоровим(або прозорим) полімером. Після висихання на склі залишається рельєфний малюнок з міцного полімеру, що має високу адгезію до скла, стійкий до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і механічного впливу. Такі вітражі можна використовувати як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі. З'єднання малюнка зі склом відбувається на молекулярному рівні і не піддається впливу води, високих температур, миючих засобів і т.д. Тому дана технологія забезпечує вітражам довговічність і міцність, стійкість кольору.

В якості основи використовується прозоре, фарбоване або матове скло будь-якої товщини, загартоване скло, триплекс, дзеркало, дзеркало бронза, дзеркало сатин. З каталогу малюнків можна вибрати готовий зразок вітража, або спільно з нашими дизайнерами розробити малюнок, відповідний по стилю і колірній гамі саме вашому інтер'єру. Ескіз вітража розробляється на комп'ютері, що дозволяє максимально точно уявити готовий виріб, а при необхідності легко внести будь-які зміни.

Контур малюнку може бути різних кольорів: чорний, білий, прозорий, срібний, золотий.

Каталог

28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01